Туристична агенція«Квитки у літо» - м. Львів
Адрес: м. Львів, вул. Зелена 20, 3 поверх

тел. 0977885885, 0667885885, 0737885885

 

Світ – це книга. І той, хто не подорожує бачить тільки одну сторінку.
Наше туристичне агентство КВИТКИ У ЛІТО ★ ЕКЗОТИЧНІ ПУТІВКИ ЛЬВІВ ★ зробить все для того щоб Ваша подорож була захоплюючою та феєричною. Щоб у Вашому житті, як в книзі – кожна сторінка була наповнена незабутніми враженнями та приємними спогадати. Ми допоможемо Вам в пошуку кращого відпочинку в медовий місяць в самих романтичних місцях нашої планети. Порадимо веселий та незабутній відпочинок з маленькими дітками на чудових курортах з тепленькими пісочком та водичкою.
Підберемо класні тури для подорожі у міста, які ще досі мають дух середньовіччя. Організуємо незабутній відпочинок в екзотичні та мальовничі країни світу, відвідавши які, Ви подумки залишитеся в них назавжди.

В мережі туристичних агенцій «Квитки у літо» більше 100 офісів по всій Україні, тому Ви з впевненістю можете довірити нам свій відпочинок.

Менеджери ТА КВИТКИ У ЛІТО ★ ЕКЗОТИЧНІ ПУТІВКИ ЛЬВІВ★ допоможуть організувати Ваш відпочинок в будь-якому куточку світу за найкращими цінами. Наші туристи мають змогу відвідати понад 50 країн. Це екскурсійні автобусні тури, гарячі тури та тури раннього бронювання. 

 

Відпочинок в Україні разом з туристичною агенцією «Квитки у літо» ★ ЕКЗОТИЧНІ ПУТІВКИ ЛЬВІВ ★ легко. Гірське повітря Карпат, морські бризи Чорного моря, турпоходи, тури вихідного дня , спливи на байдарках, сімейний відпочинок – Ми допоможемо організувати Ваш відпочинок.

Ви мріяли про круїз на борту лайнера? Немає нічого неможливого . Ми з радістю перевтілимо Вашу мрію в реальність: подорож морями та океанами , відвідування декількох країн в одному круїзі і все це по хороших цінах.

Модні тенденції. Нові колекції. Знижки , розпродажі, спеціальні пропозиції не залишать Вас осторонь. Відвідуйте країни моди разом з нашою агенцією.

 

Бажаєте не тільки відпочивати , але й підтримувати себе в формі? Турагенство КВИТКИ У ЛІТО ★ ЕКЗОТИЧНІ ПУТІВКИ ЛЬВІВ★ пропонує Вам фітнес- тури по Україні та за кордоном. Фітнес з найкращими тренерами, заняття на свіжому повітрі, розслабляючі і оздоровчі масажі – все це можите отримати разом з нами.

 

Ми працюємо
понеділок – п’ятниця:
з 10.00 до 19.00
субота – неділя
з 10.00 до 17.00
за адресою:
м.Львів вул. Зелена 20,
3 поверх

телефони: 0977885885, 0667885885,0737885885(Viber)
 


more-turov-ofis