Турагентство «Квитки у літо» - м.Володимир-Волинський
Адрес:  м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська 209

тел. +38 093 447 23 27 (Viber, Whattsup), +38 098 315 41 62

Дорогі шанувальники помандрувати!
Наша турагенція входить в мережу туристичних агенцій “Квитки у літо”, котра динамічно розвивається та достойно зарекомендувала себе на ринку туризму.
Пропонуємо:
-Гарячі тури,
-Раннє бронювання,
-Екскурсії,
-Тури в екзотичні країни,
-Зимовий відпочинок,
-Авіаквитки,
-Групові тури

Головною ціллю нашої агенції є організувати Ваш якісний та незабутній відпочинок із врахуванням Ваших можливостей. Ми підберемо кращий по ціні та якості варіант відпочинку, що відповідатиме Вашим побажанням та можливостям. Із задоволенням запропонуємо як стандартні тури, так і індивідуальні програми відпочинку. Ви можете бути впевнені в достовірності наданої інформації стосовно курортів, готелів, екскурсійних програм та інших важливих складових будь-якої поїздки.
    Професійний та індивідуальний підхід до організації незабутнього відпочинку гарантовано. Маса позитивних вражень Вам забезпечено.
    Різноманіття наших пропозицій просто захоплює! Екзотичні країни, гірськолижні курорти, подорожі на круїзних лайнерах, автобусні тупи по Європі та звісно ж, можливість відвідати чимало цікавих місць та пам’яток в рідній Україні!
    Турагенція“Квитки у літо” в м. Володимир-Волинський по вул. Ковельській, 209 подбає про Ваш комфортний та яскравий відпочинок.

Наші партнери- це найкращі, надійні туроператори України!
Наше гасло: «Людину роблять щасливими три речі: любов, улюблена робота та можливість подорожувати».
Ми залюбки зробимо Вас на 1/3 щасливішими :)

Загадковий Єгипет, сонячнаТуреччина, экзотичнийЗанзібар чи Тайланд, неперевершена Мексика або Куба, а можливо стара добра Європа? Вибір за Вами! Мрія побачити світ, відчути колорит та дух інших країн та стати їх частиною!!!! Туристичнаагенція «Квитки у літо» із задоволенням допоможе все омріяне перетворити у дійсність! У нас є пропозиції для туристів-початківців по дуже бюджетних напрямах тадля вибагливих мандрівників - наших VIP клієнтів. Не можна відмовляти собі у такому задоволенні!!!

 

Туризм в Україні. Пізнавайте рідну країну разом з нами! Ми пропонуємо велике різноманіття турів по Україні: одноденні, тижневі, тури вихідного дня, екскурсійні тури в Карпати и пляжний відпочинок в Одесі, відвідування чудесного Львова, неймовірно гарногоКам’янця-Подільського та багато іншого. Наша країна є неймовірна й поєднує чимало загадкового з різних куточків світу: від Африки до Европи та загадкового Сходу! Мандруймо по Україні разом!

Морскікруїзи активно стаютьпопулярними в нашійкраїні. Оцініть і Ви цей неймовірний вид подорожей! Під час круїзу у Вас буде нагода відвідати чимало країн світу протягом однієї поїздки на борту розкішного круїзного лайнера. Наша компанія пропонує круїзив будь-який куточоксвіту. Безліч незабутніх вражень Вам гарантовано!

Шопінг-тур – прекрасна можливість придбати щось незвичайне та оновити свій гардероб. Нашаагенціяпропонуєвеличезнийвибіршопінг-турів - віддемократичної по цінах Туреччини до ОАЄ класу люкс, за вином до Грузіїчи за хутрянимивиробамидо Греції. Гарне поєднання відпочинку та приємних покупок!

 

Обирайте для себе фітнес-тури, якщо бажаєте поєднати приємне з корисним! Відпочивайте, засмагайтета покращуйте фігуру! Мипідберемо програму індивідуально для Вас. За допомогою фітнес-турів Ви не лише не погладшаєтеперебуваючи на «все включено», але й повернетесь додому бадьорими, підтягнутими й повними сил та енергії!

 

Ми чекаємо Вас щоденно з понеділка до п’ятниці:
з 10.00 до 19.00
субота:по домовленості
за адресою:
м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська 209

Телефони:
+38 093 447 23 27 (Viber, Whattsup);
+38 098 315 41 62

E-mail: kvytky.u.lito@ukr.net

https://www.instagram.com/kvytky.u.lito/
(Вікторія Марчук)

 

more-turov-ofis