Турагентство «Билеты в лето» - м.Львів
Адрес: м.Львів,вул. Панча 7а

тел. 096-77-29-298, 063-18-16-102

Подорож - це завжди відкриття нового, розширення горизонту, ознайомлення з новою культурою і ментелітетом.
Це те, що завжди нас заохочує і приваблює.
Ми пропонуємо найкращі пропозиції за доступними цінами, Ви зможете відвідати любу точку світу, а наші менеджери Вам у цьому допоможуть.

 

Туристична агенція «Квитки у літо» забезпечить вам відмінний відпочинок на будь який смак, враховуючи ваші індивідуальні побажання. Ми для тих, хто хоче мандрувати, любить відпочинок на всі 100 та цінує нові враження, дізнаючись дещо нове й цікаве для себе. Займаємось як найпоширенішими напрямками так і турами до екзотичних країн, за вашим побажанням можем організувати індивідуальний тур.

Загадочный Египет, солнечная Турция, экзотический Таиланд, непревзойденная Мексика, а может старая и добрая Европа? Выбор за Вами! Это прекрасная мечта увидеть мир,стать его частью, чтобы максимально познать его величие и стать человеком мира! 

 

Туризм в Украине. Открывайте родную страну вместе с нами! Мы предлагаем огромное разнообразие туров по Украине: однодневные, недельные, туры выходного дня, экскурсионные туры в Карпаты и пляжный отдых в Одессе, посещение великолепного Львова, красивейшего Каменца-Подольского и много-много других. Как часто мы не ценим и не замечаем прекрасного рядом с нами! Наша страна удивительна, сочетает в себе кусочки всего мира: от Африки до Европы и загадочного Востока! Путешествуйте по любимой Украине!

Це один з найбільш екзотичних видів відпочинку. Чудові узбережжя та плавання на велетенському круїзному лайнері допоможуть забути про буденність та надихнути на нові звершення .

завдяки яким можна поєднати відвідання визначних культурно-історичних місць та здійснювати покупки в фешенебельних магазинах та відомих торгових центрах світу.

 

Вони набирають популярності звдяки зростанню чисельності свідомих туристів, які прагнуть відпочинку та покращення 

 

Наша адреса м. Львів,вул.Панча7а
Розклад роботи:
пн-птн з 9.00 до 18.00
сб з 10.00 до 16.00
Телефоны: 096-77-29-298,
063-18-16-102

more-turov-ofis