Турагентство «Билеты в лето» - м.Львів
Адрес: м.Львів,вул.Газова 9

тел. 097 002 29 87,050 994 22 09, 093 977 87 74

Мандрівка у твою мрію почнеться вже сьогодні.
Цитата з книги «Гаррі Поттер та філософський камінь» Мандрівка вашої мрії буде втілена для вас нами та нашою командою. Подорожі вчать більше ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях дає більше ніж 10 років життя вдома.
Ця сентенція належить Анатолю Франсу.

 

Туристична агенція «Квитки у літо» забезпечить вам відмінний відпочинок на будь який смак, враховуючи ваші індивідуальні побажання. Ми для тих, хто хоче мандрувати, любить відпочинок на всі 100 та цінує нові враження, дізнаючись дещо нове й цікаве для себе. Займаємось як найпоширенішими напрямками так і турами до екзотичних країн, за вашим побажанням можем організувати індивідуальний тур.

Загадочный Египет, солнечная Турция, экзотический Таиланд, непревзойденная Мексика, а может старая и добрая Европа? Выбор за Вами! Это прекрасная мечта увидеть мир,стать его частью, чтобы максимально познать его величие и стать человеком мира! Туристическое агентство «Море Туров» с удовольствием поможет Вам в этом! У нас есть как предложения для начинающих путешественников по самым бюджетным направлениям, так и для людей искушенных - наших VIP клиентов. В таком удовольствии себе нельзя отказывать!

 

Туризм в Украине. Открывайте родную страну вместе с нами! Мы предлагаем огромное разнообразие туров по Украине: однодневные, недельные, туры выходного дня, экскурсионные туры в Карпаты и пляжный отдых в Одессе, посещение великолепного Львова, красивейшего Каменца-Подольского и много-много других. Как часто мы не ценим и не замечаем прекрасного рядом с нами! Наша страна удивительна, сочетает в себе кусочки всего мира: от Африки до Европы и загадочного Востока! Путешествуйте по любимой Украине!

Це один з найбільш екзотичних видів відпочинку. Чудові узбережжя та плавання на велетенському круїзному лайнері допоможуть забути про буденність та надихнути на нові звершення .

завдяки яким можна поєднати відвідання визначних культурно-історичних місць та здійснювати покупки в фешенебельних магазинах та відомих торгових центрах світу.

 

Вони набирають популярності звдяки зростанню чисельності свідомих туристів, які прагнуть відпочинку та покращення 

 

Наша адреса м. Львів,вул. Газова 9
Розклад роботи:
пн-птн з 9.00 до 18.00
сб з 10.00 до 16.00
Телефоны:
097 002 29 87,050 994 22 09,
093 977 87 74
Пошта moreturiv_if@i.ua


more-turov-ofis