Турагенція "Квитки у Літо" м. Кам'янець- Подільський, вул.Лесі Українки35а
Адреса :м.  Кам'янець- Подільський, вул.Лесі Українки35а

тел.  067 38 40 379, 098 78 37 275

«Яка різниця скільки років твоїм кедам, якщо ти гуляєш у них по Парижу!?» А.Кузьма

Людству не сиділось на місці вже з часів великого переселення народів. Деякі з них стали кочовими, інші обрали осілий спосіб життя. Проте, у кожній країні знаходились сміливці, які прагнули побачити більше. Туристи –  наймолодші члени стародавньої родини мандрівників. Розвіятися, познайомитися з новими людьми, зарядитися новими емоціями Вам допоможе туристична агенція «Квитки у літо», що у Кам’янці-Подільському.

Туристична агенція «Квитки у літо» пропонує широкий спектр послуг, включаючи підбір турів у будь-який куток світу, страхування, бронювання квитків та візову підтримку. Пріоритетним завданням туристичної агенції є організація якісного і незабутнього відпочинку, адже подорож – це найкращий подарунок, який приносить не лише море задоволення, а ще й враження на усе життя. 

 

Наші менеджери – це команда професіоналів та однодумців, які нададуть грамотну консультацію, допоможуть якнайкраще організувати та спланувати довгоочікувану відпустку. 

 

 

Ми допоможемо організувати Ваш відпочинок в будь-який куточок світу за найкращими цінами. У нас велика кількість пропозицій: від економних турів до Luxury відпочинку, від спокійного дозвілля до абсолютно екстремальних пригод. Ми зможемо організувати відпочинок як для початківців-мандрівників за самими бюджетними напрямами, так і для людей досвідчених – наших VIP туристів.  Також завжди до ваших послуг великий вибір гарячих путівок і спеціальних пропозицій.

 

Відпочинок в Україні – знову в тренді! І це не дивно, адже тут і гори, і море, і величезна кількість замків, садиб та інших пам'яток. Якщо ви не  прискіпливий мандрівник, то ціни на відпочинок в Україні безсумнівно порадують. Головне – вибрати тематику та локацію, а там приємні враження і смаколики самі Вас знайдуть. Відкривайте рідну країну разом з нами!  Ми пропонуємо велике розмаїття турів по Україні: одноденні, тижневі, тури вихідного дня, екскурсійні тури в Карпати і пляжний відпочинок.

Тільки з нашою туристичною агенцією «Квитки у літо» ви поринете у вир пригод.  Морські та річкові круїзи стають більш популярними і доступним видом відпочинку. Багато туристів все частіше вибирають для себе круїзи як найкращий вид відпочинку, адже круїз поєднує в собі всі види туризму. На час круїзу весь світ зменшується до розмірів корабля, але, в той же час перед вами відкриваються неймовірні, безмежні простори моря і той же самий світ стає неосяжним і повним таємниць. На круїзних лайнерах все пристосовано для найкращого відпочинку: тут ви знайдете висококласний сервіс, нічні клуби, ресторани, бари, аквапарк, казино, а також спортивні розваги, денна та вечірня анімація, шоу програми. Повірте, сумно не буде ніколи!

Шопінг-тур – прекрасна можливість відпочити, оновити гардероб та отримати масу позитивних емоцій. Такий варіант відпочинку дозволить Вам відвідати закордоні бутики та багатоповерхові торгові центри, поповнити свої колекції одягу та взуття ексклюзивними новинками і оновити свій гардероб товарами найвідоміших брендів індустрії моди. 

 

Справжнім туристичним трендом останні кілька років стали фітнес-тури, що представляють собою активний вид відпочинку, який поєднує в собі подорожі і заняття спортом за ефективними програмами.  Під час такої поїздки ви зможете отримати чудові враження від цікавих прогулянок, мальовничих пейзажів і насичених екскурсій, а також значно удосконалити свою фігуру, покращити рівень фізичної підготовки, зміцнити здоров'я.

 

 

Адреса :м.  Кам'янець- Подільський,

вул.Лесі Українки35а

тел.  067 38 40 379

098 78 37 275

 

 

more-turov-ofis