-3%

Кав'ярня-піцерія Scorini сімейна

Луцк, ТРЦ "Порт Сіті", вул. Сухомлинського, 1

066 221 33 60

Кав'ярня-піцерія Scorini сімейна

Піцерія-кав'ярня "Scorini сімейна" - це найпопулярніший формат закладу.

Тут відвідувачі зможуть не лише випити запашної кави зі свіжою випічкою, а й спробувати всією сім'єю широкий асортимент справжньої італійської піци, салатів, пасти та інших страв традиційної італійської кухні, а також у нас представлено японське суши-меню.

Перше побачення, пропозиція руки і серця, дитячі дні народження, недільні обіди у сімейному колі, зустрічі з друзями та інші дати, які так хочеться зберегти в пам'яті на довго, ми зробимо щасливими і незабутніми.

Шеф-повар «Scorini» робить ставку на бездоганну якість продуктів, авторські й традиційні італійські рецепти.

В меню ресторану представлені: італійська піца на тонкому тісті, легкі салати, паста.

Ресторан знаходиться в найпопулярнішому ТРЦ міста Луцька "Порт Сіті" на 2 поверсі навколо ролледрому. Після неймовірних розваг і стильного шопінгу в ТРЦ чекаємо всіх гостей відпочити і скуштувати наші смачні страви.

Атмосфера в ресторані стильна, затишна і проста, але в той же час домашня, ніби в гостях у старих друзів, де все знайоме, а господарі завжди раді вам.

Для зручності гостей зал поділено на два сектори, саме тому веселий дитячий день народження, тиха сімейна вечеря або ж романтичне побачення пройде в затишній атмосфері комфорту.

Піцерія "Scorini" - найкраще місце для святкування дитячих днів народжень, зустрічей з друзями і веселих свят. Ми обов'язково зробимо знижку на святкування дня народження для нашого іменинника. В сім'ї «Scorini» ми поважаємо родинні традиції і започатковуємо нові разом з вами.